Piškvorky

1900 Sk

Klasická hra Piškvorky.

Vyhrá ten, kto uloží 3 zhodné symboly vedľa seba. V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri požadovanej väčšej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

Smajlíky

1900 Sk

Smajlíky

Rozosmej všetky smajlíky, alebo nahnevaj, hlavne nech majú všetky rovnakú náladu. Zmenu docieliš kliknutím na ľubovoľný smajlík, ten zmení svoju náladu, ako aj všetky susediace. V cene je zmena farby pozadia, textu, doplnenie firemného loga. Pri zmene protikladných objektov, alebo inej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Neber poslednú

2500 Sk

Neber poslednú

Prehrá ten, kto odoberie posledný smajlík. V jednom ťahu môžeš odobrať ľubovoľný pocet smajlíkov, avšak len v jednom riadku. Po ukončení ťahu klikni na Poď. V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri zmene odoberaného objektu, alebo inej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Preskakovaná

3500 Sk

Preskakovaná

Cieľom hry je preskakovať kamene, tak aby na konci zostalo na hracej ploche čo najmenej kameňov. Preskakovať kamene je možné len vo zvislom a vodorovnom smere, a to len cez jeden kameň. V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri zmene tvaru kameňov, alebo inej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Logic

4000 Sk

Logic

Cieľom hry je uhádnuť aké  kamene sú skryté pod krytom. Farby kameňov sa môžu opakovať. Na uhádnutie máte 10 pokusov, potom budú kamene odokryté. Po vyplenení riadku ho treba skontorlovať kliknutím na Skontroluj 1.riadok. V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri zmene tvaru kameňov, alebo inej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Padajúce kocky

4000 Sk

Padajúce kocky

Cieľom hry je odoberať kocky yak, aby na konci nezostala ani jedna. Odoberajú sa kliknutím na kocku, ale len v prípade, že s ňou susedí aspoň 1 kocka tej istej farby. Môžete si hru zahrať s 3, 4 alebo 5 farbami.  V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri zmene tvaru objektov, alebo inej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Míny

4000 Sk

Míny

Klasická hra, treba nájsť všetky míny (znázornené smutným smajlíkom). Jednoduchým kliknutím si označíte, kde sa mína nachádza, dvojklikom políčko odokryjete. Samozrejme, čím kratší čas, tým lepšie. V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri zmene tvaru objektov, alebo inej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Piškvorky

4300 Sk

Klasická hra Piškvorky.

Vyhrá ten, kto uloží 5 zhodných symbolov vedľa seba. V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri požadovanej väčšej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Vojna smajlíkov

4500 Sk

Vojna smajlíkov

Účelom hry je zajať, čo najväčší počet nepriateľských smajlíkov. Na začiatku má každá strana po 2 smajlíkoch. V každom kole sa pridá jeden smajlík, a všetky nepriateľské smajlíky, ktoré sú medzi dvomi Vašimi smajlíkami sú zajaté a prejdú na Vašu stranu. V cene je zmena farieb, textu, doplnenie firemného loga. Pri požadovanej väčšej zmene mi napíšte email a na cene sa dohodneme.

 Sokoban

5000 Sk

Sokoban

Známa hra, v ktorej treba v každom leveli umiestniť smajlíky na správne miesto, označené polopriesvitným smajlíkom. Ku hre si môžete sami dorobiť ľubovoľný počet levelov. V cene je zahrnutých 10 levelov, zmena farieb, a textu. Dajú sa dokúpiť ďaľšie levely (50Sk/level). Po dohode sa dá objednať zmena grafického vzhľadu pre Vaše účely.

Ak hra nereaguje, treba kliknúť niekde doprostred obrazovky.